چگونه از شبکه های اجتماعی کسب درامد کنیم؟

چگونه از شبکه های اجتماعی کسب درامد کنیم؟

با توجه به پیشرفت تکنولوژی و فراگیر شدن اینترنت و شبکه های اجتماعی ، بستر مناسبی برای کسب درامد فراهم شده.

فقط کافی است هنر و استعداد خود را کشف کنید و متناسب با آن کسب و کار راه اندازی کنید.

درحال حاضر دو شبکه اجتماعی که بین کاربران محبوبیت زیادی دارد به اینستاگرام و تلگرام میتوان اشاره کرد که به توضیح مختصری از این دو شبکه میپردازیم.

اینستاگرام : این شبکه از سال ۲۰۱۰ شروع به کار کرد .این نرم افزار بر روی گوشی تلفن های هوشمند نصب شده و پس از ثبت نام کاربر میتواند وارد شود.کاربر میتواند افرادی را دنبال کند تا به صفحه فرد و عکس های فرد دسترسی داشته باشد .همچنین میتواند پست ها رابپسندد یا کامنت ونظر خود را برای فرد بفرستد.

کسب درامد از شبکه های اجتماعی

 

تلگرام: این شبکه مبتنی بر پردازش ابری از سال ۲۰۱۳ شروع به فعالیت کرده.و طبق گزارشات هم اکنون ۱۰۰ میلیون کاربر فعال داردو حدود ۱۵ میلیارد پیام در روز رد و بدل میشود.در این شبکه مبتوان با افراد از طریق صفحه شخصی(pv) و گروه و کانال ارتباط داشت.

بیشتر افراد برای کسب درامد از شبکه اجتماعی تلگرام به ثبت کانال میپردازند و تلاش میکنند تا اعضای کانال را افزایش دهند تا به تبلیغات بپردازند اما این روند بسیار زمان بر است.

میتوان فروشگاه خود را در شبکه های اجتماعی راه اندازی کرد با این که در این شبکه ها نماد اعتماد وجود ندارد اما همواره تبلیغات گرم اثر گذار تر است (تبلیغاتی که افراد با رضایت از محصول شما به اشنایان و دوستان خود پیشنهاد میدهند).

فروشگاه شما میتواند هنرهای دستی، زیور آلات، لباس ها با برند های مختلف ،آشپزی و هر هنر دیگه ای باشد.

 

اما صفحه شما در اینستاگرام شانس بیشتری برای دیده شدن دارد زیرا افراد راحت تر استوری ها و پست ها را دنبال میکنند و همچنین

با ساختن هشتک های مناسب پست خود ،میتوانید تعداد بازدید پست را بیشتر کنید و افراد در صورت نیاز یک محصول و یا کالا با سرچ در اینستاگرام با صفحه شما رو برو شود.

بدون نظر

ارسال نظر

نظر
نام
ایمیل
وب سایت