وحشتناک ترین اتفاقات دارک وب

آیا تاکنون واژه دارک وب به گوشتان خورده؟ آیا اطلاعاتی در باره ی این فضای خوف ناک دارید. در این مقاله قصد داریم به معرفی لایه دیگری از اینترنت به نام دارک وب و همچنین وحشتناک ترین اتفاقات اینترنت بپردازیم .

دارک وب لایه ای از اینترنت است که برای کودکان و فرزندان ما که ذهن کنجکاوی دارند بسیار خطرناک است. این لایه از دسترس عموم پنهان است و برای دستیابی به این لایه از اینترنت باید از ابزار مخصوص آن استفاده کرد.

وحشتناک ترین اتفاقات اینترنت

وحشتناک ترین اتفاقات اینترنت در این لایه اتفاق میفتد چرا که ردیابی افراد تا حدی غیر ممکن است .مشهئر ترین قاچاقچی ها و فروشنده های اعضای بدن هکر های حرفه ای و …. در آنجا فعالیت دارند.

اگر محیط اینترنت را در نظر بگیریم ما قسمت کوچکی از آن را استفاده میکنیم که وب معمولی است. قسمت اعظم آن را فضای دیپ وب پدید آورده که شامل پنل های مدیریتی و نویسندگی وب سایت هاست.

دارک وب نیز زیر مجموعه ای از دیپ وب است که برای دسترسی به آن از پل های ارتباطی مانند تور بروزر (tor browser) استفاده کرد.

در واقع دارک وب محیطی امن برای خلافکاران است! آنها به راحتی فروشگاه های خود را دایر کرده اند و هر چیز غیر قانونی کهه به ذهنتان برسد را میفروشند از جمله اسلحه ، مواد مخدر ها و …..

اگر از روی کنجکاوی تمایل دارید این فضا را ببینید ما به شما پیشنهاد میکنیم بیشتر مطالعه کنید چرا که ورود به این فضا ممکن است باعث شود لب تاب شما از کنترلتان خارج شود و به دست هکر ها بیفتد و یا هر اتفاق دیگری ….

در ادامه به وحشتناک ترین اتفاقات اینترنت در لایه دارک وب اشاره میکنیم :

آدم خواری :
در دارک وب سایت هایی وجود دارد که گوشت انسان خرید و فروش میکنند .حتی ممکن است فیلم خوردن انسان توسط آدم خوار ها را هم ببینید.

red room ( اتاق شکنجه ):
در دارک وب سایتی وجود دارد به نام redroom که شما باید در آنجا هزینه عضویت پرداخت کنید تا بتوانید شکنجه شدن افراد را به صورت زنده ببنیند .جالب است بدانید که شما میتوانید تعیین کنید چه کسی شکنجه شود دختر ،بچه ، پیر مرد ، حیوانات و … و انتخاب کنید که چگونه شکنجه شوند .

در این اتاق فردی که چهره اش را توسط نقاب دلقک پوشانده این شکنجه هارا انجام میدهد.

چرم های طبیعی :
چرم های طبیعی از پوست انسان با قیمت بسیار گران در سایت ها خرید و فروش میشوند .

جارو برقی ها:
سایتی وجود دارد که افرادی دارند برای جارو کردن ،اما نه جارو کردن آشغال .این افراد پس از قتل می آیند و خون و جسد انسال کشته شده را طوری تمیز میکنند که پلیس متوجه ماجرا نشود و در قبال آن پول دریافت میکنند .

همچنین سایت هایی وجود دارند برای استخدام قاتل و خیلی اتفاقات وحشتناک دیگر.

 

 

بدون نظر

ارسال نظر

نظر
نام
ایمیل
وب سایت