بهترین نرم افزارهای بررسی آب و هوا

دانستن وضعیت آب وهوا بسیار اهمیت دارد . دانستن میزان گرما در روز های تابستان شاید بتواند شما را از انجام کار غیر ضروری بیرون خانه منصرف کند که بهترین نرم افزارهای بررسی آب و هوا میتوانند به شما کمک کنند.

یا همچنین در روز های سرد زمستان ، به شما کمک میکند که چه پوششی را انتخاب کنید.

یا اینکه به شما کمک میکند که آیا روزهای آینده هوای مناسبی برای مسافرت است یا خیر.

ما در این مقاله قصد  داریم بهترین نرم افزارهای بررسی آب و هوا را به شما معرفی کنیم تا از وضعیت آب و هوا به صورت روزانه مطلع باشید.

معرفی بهترین نرم افزارهای بررسی آب و هوا :

نرم افزار ios و اندروید meowser :
یکی از بهترین نرم افزارهای بررسی آب و هوا ، نرم افزار meowser است که شما میتوانید وضعیت آب و هوا را روزانه ببینید و همچنین روزانه تصاویر متحرک گربه را به نمایش میگذارد که شما با میتوانید آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید .

بهترین نرم افزارهای بررسی آب و هوا

نرم افزار weather from :
شاید ملاقات با افراد پر حرف برای بعضی افراد جالب باشد ! کاری که نرم افزار weather from انجام میدهد دقیقا همین پر حرفی است!
این نرم افزار خلاصه ای از وضعیت آب و هوا را با صدای پیرزن با کمی طنز و پرآب و تاب و شاید کلماتی غیر مودبانه بیان میکند که میتواند روحیه شما را اول صبح سرحال کند.

شاید افرادی این برنامه را نپسندند پس بهتر است که آن را امتحان کنید.

 

نرم افزار ۱weather :
یکی بهترین نرم افزارهای بررسی آب و هوا است که از نظر کاربران امتیاز بالایی گرفته است .این نرم افزار وضعیت آب و هوا را به صورت روزانه و ساعتی بیان میکند و همچنین شما به طور همزمان میتوانید وضعیت آب و هوای ۱۲ شهر را مشاهده کنید.
این نرم افزار قابلیت نصب بر اندروید و ios و ساعت های هوشمند را دارد .

 

 

weather :
یک نرم افزار ساده و قابل استفاده برای همه است که وضعیت آب و هوای مناطق مختلف را به صورت روزانه یا ساعتی و هفتگی نمایش میدهد. انیمیشن های استفاده شده در این نرم افزار آن را به گونه ای پویا کرده است.

برای اشنایی با انواع اپلیکیشن به معرفی انواع اپلیکیشن مراجعه کنید.

 

 

بدون نظر

ارسال نظر

نظر
نام
ایمیل
وب سایت