معرفی اپل واچ

اپل واچ

اپل واچ موضوع این مقاله ویتامین وردپرس است امیدوارم از آن لذت ببرید

در ابتدای ورود گجت های پوشیدنی و به خصوص ساعت های هوشمند شرکت های زیادی در این زمینه تولیداتی داشتند اما هیچکدام از آنها بیشتر از دو ماه دوام نیاوردند و از دور رقابت خارج می شدند با این وجود شرکت اپل توانست با وجود انتقادات زیادی که به اولین سری اپل واچ شد همچنان به کار خودش ادامه بدهد و ساعت هوشمند را به یکی از کالا های ضروری برای ب رخی افراد تبدیل کند و با این کار بازار را درد دستش گرفت .

اپل واچ

نسل اول اپل واچ یک ساعت هوشمند پر فروش و موفق شد . همه می دانیم که اپل کارش در برنامه ریزی برای بلند مدت و محصولاتش در آینده بسیار خوب است و معمولا موفق می شود.

البته اولین اپل واچ مشکلاتی را نیز به همراه داشت مانند کمبود های نرم افزاری که البته با بروزرسانی هایی که برای سیستم عامل WatchOS منتشر شد برطرف شدند .

در نسل دوم ساعت های هوشمند اپل تغیرات زیادی را از نظر سخت افزاری اعمال کرد مانند : افزایش مقاومت دستگاه زیر آب و افزایش روشنایی صفحه‌ نمایش درکنار بهبود پردازنده و کاهش مصرف انرژی و با این کارش محصولی کامل را به بازار عرضه کرد و بازخورد های خوبی هم دریافت کرد .

نسل سوم اپل واچ تغییرات خوبی را انجام داد مانند پشتیبانی از LTE اما این مدل از اپل واچ نتوانست به موفقت زیادی دست پیدا کند .

اپل واچ

مقالات مرتبط : معرفی اندروید ، شرکت سونی ، طراحی سایت

اما اپل واچ نسل ۴ که بزرگترین و همچنین مهم ترین بروزرسانی برای اپل واچ است . تغییرات بسیار زیادی اعمال شد مانند طراحی ، مشخصات داخلی و نرم افزار و با آمدن WatchOS 5 اپل واچ به طورکلی تغییر کرده است . این تغییرات باعث شده است نسل چهارم اپل واچ جذابیت زیادی برای کاربر داشته باشد .

یکی از تغییراتی که در این مدل اعمال شده است کم شدن حاشه صفحه و بزرگتر شدن صفحه نمایش است که با روشن کردن ساعت متوجه آن خواهید شد .

از نظر رنگ بندی سری چهارم سه رنگ نقره ای خا کستری و صورتی را برای نسخه المینیومی دارد و رنگ های سفید ، طلایی و مشکی برای نسخه فولاد ضد زنگ .

عمر باتری مفید نیز یکی دیگر از ویژگی های خوب اپل واچ است ، شما می توانید کار های خودتان را در یک روز انجام دهید به ورزش بروید و … و باتری اپل واچ نسل ۴ جواب گو خواهد بود و اپل سر ادعال ۱۸ ساعته اش  بوده است .

اپل واچ


در نسخه های قبلی مشکلاتی مانند اکو شدن صدا وجود داشت اما در این نسخه با تغییر هوشمندانه محل قرار گیری اسپیکرو میکروفون این مشکلات حل شده اند و همینطور صدای طرف مقابل به صورت واضح به گوش شما خواهد رسید و دیگر مشکلی برای تماس وجود نخواهد داشت .

در سیستم عامل جدید اپل واچ تغییراتی خوبی برای نرم افزار ها نیز ایجاد شده است و قابلیت هایی برای نوتیفیکیشن های گروهی و نرم افزار های سلامت افزئده شده است . همچنین در واچ فیس انیمیشن ها و تصاویر متحرک طراحی بسیار خوبی دارند از تغییرات خوب دیگر میتوان به فونت زیبایی که در WatchOS 5 استفاده شده است اشاره کرد .

بدون نظر

ارسال نظر

نظر
نام
ایمیل
وب سایت